Isis Seichim Reiki

Tato energie se nazývá Isis Seichim, protože proudí od bohyně Isis. Isis je naše „představa“ nejvyšší léčitelky a je také naše podpora v tom, co se s touto energií naučíme. Pohlížejte na ni jako na sponzora této energie.

Isis Seichim má ještě mnohem více symbolů a jiné symboly, než jiné druhy Seichim. Kombinuje symboly Isis, Seichim, Tera Mai Reiki a západních magií stejně jako Reiki. Některé symboly se také rozdělují. Isis Seichim nemá „přísný“ systém. Nedělí se na různé elementární energie jako například u Tera-Mai™ Seichim. Nevyžaduje, abyste opustili všechny ostatní systémy a pracovali jen s touto metodou.

I když je tato esence prastará, v dnešní době se na ni můžeme dívat jako na něco nové a velice zajímavé. Seichim je mnohem víc než jen jednoduchá forma léčení rukou, je to již pokročilá forma telepaticky nasměrovaného léčení a vede k většímu rozvoji a pochopení vašeho duchovního Já. Energie byla popisována jako zářící, měnícími se barvami a perleťovým efektem. Ale se všemi energiemi, nezávisle jak vypadá kanál, je k vám přivedena energie tak, jak byla donesena. Když uvidíte energii v červené barvě, pak je pro vás červená. I když někdo z vás uvidí tuto energii třeba zeleně, tak to neznamená, že někdo z vás nemá pravdu, protože energie pro vás přichází tak jak ji sami potřebujete.

Isis Seichim je pociťována velice žensky. Je to podobné jako pěkná teplá koupel nebo jako čokoládová tyčinka, jako malé štěně, něco hebkého a láskyplného. Mnoho z nás vidí Isis nebo cítí její přítomnost, když pracujeme s touto energií. Je vyživující a utišující.

Tato energie se vám může jevit, více jemnější. Detoxikace pomocí této energie probíhá především na emocionální a duchovní úrovni, Ale hlavní rozdíl mezi Seichim a Reiki je, že tato energie proudí jinak.

Tento systém je rozdělen do 3. stupňů. Abyste mohli pracovat s touto energií, není podmínkou mít zkušenosti s jinými energiemi.

V prvním stupni se naučíte pracovat s těmito symboly

 • ten, který vám pomůže rozpustit nebo uvolnit traumatické vzpomínky uložené ve vašich tělesných buňkách
 • ten, který odstraňuje velice dobře bloky v čakrách a je velmi účinný při bolestech zad a poranění páteře
 • ten, který vám pomůže vyplavit na povrch vše, co vás trápí a může být tímto symbolem zpracováno
 • ten, který vám pomůže uvolnit bloky v těle
 • ten, který vám pomůže poslat energii dovnitř a nabít se
 • ten, se kterým můžete pracovat na dálku nebo v různých dimenzích
 • symbol, který vám pomůže léčit srdce, abyste byli schopni přijímat lásku a nechali soucit vyzařovat ven
 • ten, který spojuje zemi s elektromagnetickou energií uvnitř země, používá se i pro podporu hojnosti
 • symbol, který pomůže spojit vaše vědomí s osobami,  zvířaty, rostlinami nebo planetami
 • se symbolem, který přináší vyrovnání do rozumu a do duševních procesů /vyrovnává mužské energie
 • ten, který přináší vyrovnání v srdci (vyrovnává ženskou energii)

Ve druhém stupni se naučíte pracovat s těmito symboly

 • ten, který pomůže uvolnit velmi silné blokády a traumata
 • symbol, který roztahuje a zesiluje tělesný, emocionální a duchovní aspekt bezpodmínečné lásky, je také velice účinný při odstraňování bloků, způsobené sexuálním zneužitím, pálí smutek a stesk, na hluboko zasazené rány
 • symbol, který řídí energii dovnitř a zesiluje ji
 • ten, který působí na tělesné problémy a nedostatky, způsobené emocionálním a mentálním stresem
 • symbol na čištění místností
 • se kterým si můžete zlepšit situaci a vyléčit problém, nehledě na které úrovni se nachází
 • symbol, který pomáhá uzemnit nežádané energie
 • symbol, který vám pomůže se spojit s božským duchem
 • symbol na vyčištění minulých témat a jedů z našeho života
 • symbol pro vytvoření blahobytu a hojnosti

Třetí stupeň je Mistr – učitel

1. a 2. stupeň je jednodenní, 3. stupeň Mistr - učitel je dvoudenní

Když jsem byl do tohoto mistrovství zasvěcen, trvalo mi nějakou dobu, abych si na tuto energii přivykl a uvěřil, že je pravda vše co cítím. Nejprve jsem se domníval, že tak nádhernou energii cítím jen při samotném zasvěcení. Jaké však pro mne bylo překvapení, když jsem zažíval stejné pocity při každém aktivování těchto energií. Isis Seichim Reiki je nádherná, těžko popsatelná energie s nekonečným potenciálem lásky, něhy a míru.

Isis Seichim Reiki je více druhů. Energie, do které jsem byl zasvěcen já, vnímám jako spíše západní styl.

Cena zasvěcení do 1. stupně činí: 1 000,-kč.

Cena zasvěcení do 2. stupně činí: 3 900,-kč.

Cena zasvěcení do 3. stupně činí: 3 100,-kč.

Cena zasvěcení do celé linie najednou činí: 8 000,-kč.